Roostevaba disain käterätikuivati Marsel

Mario - Roostevaba-disain-käterätikuivati-Marsel
Eelmine pilt
Järgmine pilt
Mario roostevabast terasest käterätikuivati Marsel
Ukraina

Ukraina

Mario Marsel käterätikuivatit valmistatakse kahes erinevas mõõdus. Suurem h=900 mm, b=630 mm, hind 329. Väiksem h=700 mm, b=530 mm, hind 240. Vaata joonist. Paigaldatav mõlemakäeliselt. Elektrilise küttekeha lisamisega saab toote muuta elektriliseks.

Mario käterätikuivatid on valmistatud roostevabast terasest AISI304, paksuseinalisest Outokumpu (Soome) torust. Roostevaba teras võimaldab ühendamist küttevee süsteemi. Tootja garantii kuni 10 aastat. Väga energiamahukas poleerimine garanteerib Mario toodetele silmapaistva kõrgläike. Tooted on testitud 30 atm rõhuga kahel korral. Roostevaba toote eeliseks on pikaealisus, ka tema pind ei karda vigastusi, kriimustused saab üle poleerida ning pinna ilu taastada. 

Antud mudeli eripäraks on see, et iga horisontaaltoru mõlemad otsad on kinni keevitatud ja lihvitud ning vertikaaltoru külge keevitatud küljega. Selline tehnoloogia on kordi töömahukam kui redel tüüpi käterätikuivati koostamine. Tulemus on eksklusiivne, pakub silmailu, veidi kajastub ka hinnas.

Hind alates: 240.00 EUR

: 0.00 EUR

Hinnad sisaldavad käibemaksu!

Seotud tooted

Mario - Termostaat-ONE-kandiline-30x30
Mario - KTX-2-varjatud-ühendusega-termostaat
Mario - KTX-1-varjatud-ühendusega-või-spiraaljuhtme-ja-pistikuga-termostaat
Mario - MOA-termostaat-ja-küttekeha
Mario - KTX-4-varjatud-ühendusega-termostaat
 
Eelmine
Järgmine