VANNITOAPOE JÄRELMAKS

Lisatud: 21.07.2020
Autor: VTP ADMIN

Ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 6 makseviisi – ajata enda…

Ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel mugavat ja kiiret ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks!

  • Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kuue kuu jooksul koos lepingutasuga, loetakse järelmaksuleping edukalt tasutuks ning lõppenuks.
  • Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kuueks võrdseks osaks, lisandub ühekordne lepingutasu.
  • Minimaalne ostukorvi summa ESTO 6 makseviisi kasutamisel on 120 eurot.
  • ESTO 6 makseviisi saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

ESTO 6 makseviisi tingimused

ESTO 6 teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 6 makseviisi graafikule, siis teie ESTO 6 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud.

Näiteks 200-eurose laenusumma puhul 6 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 28 eurot on krediidi kulukuse määr 57.85%, kuumakse suurus 38 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 228 eurot.

ESTO 3 teenusepakkujaks on ESTO AS.
E-mail: info@esto.ee
Telefon: (+372) 622 52 52

Rohkem artikleid meie blogist

Loe artiklit
Kuidas valida vanni?
25.03.2020
Loe artiklit
Milleks käterätikuivati?
11.12.2019
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping