Segistid Crosswater

Vajutatav termostaat segisti Dial Kai

Vajutatav termostaat segisti Dial Kai Tootekood: 70073 Seeria: Dušisegistid
Crosswater Dial on uusim nupuvajutusega dušitehnoloogia, mis võimaldab täpselt reguleerida ja kontrollida veevoolu ja temperatuuri. 2 väljundiga Dial KAI vajutatav termostaat dušisegisti komplekt sisaldab - käsiduši komplekti, vihmaduši ja seinatoru komplekti ja termostaat segistit vajutatavate nuppudega. Komplekt sisaldab seinasisest elementi.
Hind

1400.00

Tellimustoode
AvilaDos on Hispaania ettevõte aastast 1962, mis keskendub vannitubade sisekujundusele. Ettevõte on loonud vannitoamööbli disainilahendusi, et rahuldada nõudlikuma kliendi vajadusi, kes soovivad erilisemat kujundust ning valikuvõimalusi ja "hinna ja kvaliteedi suhet". Avila-Dos pakub seda, valiku klassikalise ja kaasaegse disaini vahel.   Kakskümmend aastat kinnisideed vannitubadest. Kombinatsioon vanaaegsest tootmistehnikast, kvaliteetsetest materjalidest ja läbiproovitud komponentidest on kokku pandud, et pakkuda täielikku tootevalikut, mis uhkelt kannab crosswateri märki.
Päritolu riik: Suurbritannia Vaata kõiki Crosswater tooteid

Seotud artikkel

11.12.2019

Milleks käterätikuivati?

Meil on vannitoas põrandaküte, meil ei ole käterätikuivatit vaja! See levinud arvamus pärineb nõukogude aegsest arhitektuurist, kus nn usstoru oli…