Vannitoapoe järelmaks

Vannitoapood järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel just Vannitoapood järelmaksu – kõige soodsam, mugavam ja kiirem järelmaksulink Eestis! 

Järelmaksuga tasumisel palume võtta ühendust Vannitoapoodiga ning teile edastatakse järelmaksulink. Maksmisel valige endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi,  Smart-ID või Mobiili-ID abil.  

Vannitoapood järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku ehk maksta osamaksete kaupa. Antud makselahendus teeb krediidiotsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Vannitoapood järelmaksu pakkujaks on ESTO AS (reg. kood 14180709).


Vannitoapood järelmaksu tavatingimused on järgmised:

  • Inress kuni 11.9% 
  • Lepingutasu alates 0 eurost
  • Periood kuni 5 aastat

Vannitoapood järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70-aastased Eesti Vabariigi kodanikud. Vannitoapood järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule. 


Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 790-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 11.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 30.99%, kuumakse suurus 75.97€ ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 911.64€. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga.